Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář

referenční číslo: 67C6E8DD | aktuálnost: 09.07.2018

AUTO JAROV, s.r.o.

Údržbář

Náplň práce

- Zajištěni údržby a organizace provádění oprav svěřených zařízení

- Řešení havarijních stavů technických a technologických zařízení.

- Zajišťuje údržbu venkovních ploch, včetně komplexní péče o zeleň.

- Vykonává operativní úkony zadané nadřízeným či jeho zástupcem.

Požadujeme

Odborné požadavky:
- vyučen
- praxe v oboru min. 2 roky
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Všeobecné požadavky:
- odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
- spolehlivost a loajalitu
- trestní bezúhonnost
- práce na směnný provoz - ranní, odpolední
- technické a řemeslné znalosti a manuální zručnost

Nabízíme

- velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
- zázemí silné, prosperující společnosti
- možnost osobního rozvoje a vzdělávání

Jestliže Vás do 1 měsíce od doručení Vašeho životopisu nekontaktujeme, považujte to prosím za zamítavé stanovisko.

Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů AUTO JAROV, s.r.o. na dobu určitou po dobu 1 roku a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba

Profese: údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Závodní stravování