Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PowerJob s.r.o.

Nástrojaři a příbuzní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10454080717 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Jste vyučen ve strojírenském oboru a nechybí vám ctižádost a ochota učit se?
Hledáme právě Vás.

NÁPLŇ PRÁCE:
-příprava a údržba forem dle výrobního plánu
-součástí práce je čtení výkresů a práce s měřidly

POŽADUJEME:
-vyučen ve strojírenském oboru nebo srovnatelné zkušenosti -zámečník, nástrojař, obráběč apod.
-manuální zručnost
- znalost broušení naplocho a zkušenosti se střižnými nástroji výhodou
-vhodné i pro absolventy strojírenských oborů
-výhodou oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky-uchazeče bez těchto kurzů sami zaškolíme
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo přestupu do kmenového stavu
- zálohy z výplaty
- prémie za plnění cílů
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního růstu

první kontakt pouze telefonicky nebo e-mailem
775 700 686, nabor@power-job.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha