Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chtěli jste vždy vědět, jak snadné je proměnit plast na prach? INDEX NOSLUŠ hledá pro význameného klienta člověka na pozici Obsluha drtičky plastů

Odpolední a noční pracovník zpracování plastů

referenční číslo: 5645 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Chcete si přivydělat přes léto a podzim? Jste šikovní a nevadí Vám manuální práce? Chcete být v příjemném kolektivu a moderním pracovišti? Chtěli jste vždy vědět, jak snadné je proměnit plast na prach? Pak hledáme právě Vás Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé uchazeče na pozici Obsluha drtičky plastu. Nástup je možný ihned.

Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí

Náplň práce:
- jednoduchá obsluha drtičky dle pokynů vedoucího směny
- zodpovědnost za svěřený úsek
- manipulace s plastovými výrobky
- spolupráce s ostatními pracovišti pro zajištění bezproblémového chodu provozu

Požadujeme:

- spolehlivost, pracovitost
- ochotu pracovat na 2 směny (13:45 – 21:45, 21:45 – 5:45)

Nabízíme:

- přátelské pracovní prostředí
- odpovídající mzda
- pravidelný výplatní termín
- plnohodnotné zaškolení
- korektní a solidní jednání

Místo pracoviště: Planá nad Lužnicí

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha