Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DAKO-CZ, a.s.

Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10946740710 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
Náplň práce: tvorba a správa dokumentace el. zařízení dle zadaných parametrů, oživování výrobků pro zkoušky a práce se zkušebními stavy
Požadujeme: SŠ/VŠ elektrotechnického směru, čtení elektro – schémat, znalost zapojení rozvaděčů, práce s PC. Vyhláška 50/78 Sb. a znalost AJ, RJ - výhodou.
Nabízíme:perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu,
možnost dalšího vzdělávání ( jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání),
práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a
ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte pomocí výše uvedeného telefonního čísla, e-mailovou adresou či přímo osobně na provozovně.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DAKO-CZ, a.s., RNDr. Jana Plačková, ved. personálních, mzdových a hospodářských záležitostí, jana.plackova@dako-cz.cz, +420 739 389 666,469 617 520