Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SLEZSKÁ HUMANITA, obecně prospěšná společnost

Všeobecné sestry s osvědčením

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10912180774 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Domov pro seniory, SLEZSKÉ HUMANITY, obecně prospěšné společnosti v Orlové hledá všeobecnou sestru s registrací nebo zdravotnického asistenta na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Jedná se o nepřetržitý pracovní provoz včetně víkendů, s převahou denních směn 6-18, noční směna cca 2-4x/měsíc. Budete vykonávat zdravotnické výkony a ošetřovatelskou péči u seniorů se závislostí na pomoci a podpoře druhé osoby. Základní hrubá mzda 18.000,- + příplatky SO+Ne 30%, svátek 100%, noční příplatek 15,-/hod. Nabízíme závodní stravování, cena oběda činí 25,- V případě zájmu zašlete životopis s žádostí o místo na email: stasiewska@slezskahumanita.cz nebo se informujte na čísle: 555500826

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail