Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Jsme mediální skupina MAFRA, jedna z nejsilnějších mediálních skupin na českém trhu. Právě hledáme pro tiskárnu MAFRAPRINT V Olomouci motivovaného kolegu/kolegyni na pozici

TECHNIK IT

Specializujeme se na produkci novinového charakteru a zaměstnáním u nás získáte možnost přispět ke kvalitě produkce takových deníků, jako jsou MF DNES, Lidové noviny a Metro. Osloví-li Vás tato pracovní příležitost a odpovídáte našim očekáváním, neváhejte a reagujte na tento inzerát. Těšíme se na Vaši odezvu!

Technik IT (Olomouc)

(referenční číslo: 6784dae1)

Popis pozice:

- dokonalá znalost všech uživatelských funkcí specializovaných informačních systémů tiskáren
- zabezpečení provozu těchto informačních systémů
- technická podpora uživatelů mediální skupiny MAFRA

Požadujeme:

- znalost teorie počítačových sítí, strukturované kabeláže a protokolu TCP/IP
- zkušenost s kompletní instalací a údržbou PC - SW i HW
- znalost MS Office
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci
- řidičské oprávnění skupiny B, vlastní auto výhodou
- min. 2 roky praxe v oboru

Nabízíme:

- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem
- příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody
- další profesní a jazykové vzdělávání
- zajímavou práci v moderním polygrafickém závodě
- zázemí stabilního zaměstnavatele, perspektivu dlouhodobé spolupráce
- práce na pracovní smlouvu, nástup dle dohody

Pracoviště: tiskárna MAFRAPRINT v Olomouci

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita