Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Mechanik elektro/Seřizovač - Mladá Boleslav

referenční číslo: 36156 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Pro naše klienta, mezinárodní logistickou společnost, experta na globální logistiku a specialistu na železniční přepravu hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici

Mechanik elektro/Seřizovač

Náplň práce:
- podílí se na plánovaných opravách strojů a zařízení, jejich funkčního zkoušení
- provádí pravidelnou kontrolu pracoviště
- sleduje nastavené parametry zařízení
- provádí preventivní údržbu strojů a nástrojů
- zajišťuje maximální funkčnost zařízení
- specifikuje požadavky na objednání náhradních dílů
- přichází s novými nápady na zlepšení pracovního procesu a prostředí, vyhledává úspory

Požadujeme:
- SŠ vzdělaní - technického směru ( např. elektro )
- praxe v logistice nebo výrobě 2 roky nebo praxe s montážemi výhodou
- analytické a komunikační schopnosti, pečlivost, loajalita
- znalost technické dokumentace, ovládání řídících systémů strojů
- odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/78 §8 min.6 - nutné
- svářečský průkaz, obsluha tlakových nádob výhodou
- znalost používání obráběcích strojů (vrtačka, soustruh, frézka, bruska)
- ochotu pracovat na 3 směnný provoz

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days a další benefity (příspěvek na stravování, penzijní/životní připojištění a jazykové kurzy aj.)
- podporu při vašem vzdělávání a profesním růstu
- propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
- prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře

Termín nástupu: Ihned/dohodou
Místo pracoviště: Mladá Boleslav

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 27881/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha