Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CANON CZ s.r.o.

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11325160796 | aktuálnost: 27. 8. 2016

- Společnost Canon CZ s.r.o., přímé zastoupení firmy Canon Inc., hledá novou posilu do týmu divize Canon Business Services na pozici:
SPRÁVCE/-KYNĚ / OBSLUHA TISKOVÝCH ZAŘÍZENÍ, pro plynulé zajištění tiskových služeb u zákazníka, tj. u zákazníka ČEZ v Hradci Králové

- PP na dobu určitou do 31. 12. 2017 s možností prodloužení, nástup možný od 1. 9. 2016
- Náplň práce: obsluha tiskáren a kopírovacích zařízení umístěných u zákazníka; doplňování spotřebního materiálu; poskytování velmi základního servisu strojů; zaučování případných dalších uživatelů; související logistická činnost, komunikace s dispečinkem; IT správa tiskových ovladačů, nastavování a správa profilů; příslušná reportní činnost (MS Office aplikace)
- Požadujeme: vztah k IT technologiím a tiskovým zařízením; výhodou, ne však podmínkou je znalost instalací a správy tiskových zařízení; uživatelská znalost práce s Excelem a dalšími MS Office aplikacemi (Word, Outlook); výhodou je znalost anglického jazyka; dobré komunikační schopnosti; schopnost reflektovat na potřeby zákazníka, reprezentativní vystupování; flexibilita a spolehlivost; fyzická zdatnost (přenášení tiskových zařízení, krabicová dodávka papíru); ŘP sk. B
- Nabízíme: finanční ohodnocení podle pracovních zkušeností; bonusy, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, sleva na zaměstnanecké produkty
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: edita.placha@canon.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha