Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Obec Meclov

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11790440793 | aktuálnost: 15. 12. 2016

Zástup za MD a RD, nástup ihned nebo dle domluvy.
Zákonné předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem ČR, dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.
Jiné požadavky: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, dobrá znalost práce na PC, znalost podvojného účetnictví, základní orientace v právních předpisech (zákon o účetnictví, z. o obcích), dobré komunikační a organizační schopnosti.
Výhodou: praxe v oboru a veřejné správě, znalost mzdové agendy, znalost německého (anglického) jazyka, řidičský průkaz skupiny B.
Výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky a další zaměstnanecké benefity.
Zájemce podá písemnou přihlášku s těmito náležitostmi: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis zájemce.
Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce: životopis, ve kterém uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Lhůta pro podání přihlášky: nejpozději do 12. prosince 2016 do 11.00 hodin. Podání lze uskutečnit elektronicky (podatelnameclov@seznam.cz), poštou nebo osobně na adresu: Obec Meclov, Meclov 137, 346 01 Horšovský Týn.
Bližší informace podá starostka obce Meclov, paní Pavlína Kaufnerová, tel.: 602 972 553.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 480 - 23 730 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail