Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LogiCall Česká republika, s.r.o.

Vedoucí ostatních úředníků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11100990789 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Místo výkonu práce: Krnov, Čsl. armády č.p. 808/43b
JSI UNIKÁT ?
PRACUJ PRO UNIKÁTNÍ FIRMU NA POZICI SUPERVIZOR Kontaktního Centra!
Náplň práce:
" Vedení, motivace a hodnocení týmu Kontraktního centra
" Zodpovědnost za výsledky svěřeného týmu a jejich postupné zlepšování
" Pravidelné hodnocení hovorů, poskytování zpětných vazeb
" Komunikace s ostatními zaměstnanci společnosti
Požadujeme:
" SŠ/VŠ
" Vůdčí schopnosti
" Velmi dobrá uživatelská znalost MS Office
" Aktivitu, výkon, tvořivost, komunikační a prezentační obratnost
" Vnímavost, pozitivní myšlení a samostatnost v rozhodování
" Schopnost řízení týmu, praxe na obdobné pozici
Jiné:
" Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Termín nástupu ihned

Nabízíme:
" Fixní plat, bonusy dle výkonu týmu, provize z obratu týmu - progresivní finanční ohodnocení
" Zajímavou práci s možností seberealizace
" Příležitosti k osobnímu i profesnímu rozvoji
" Nadstandardní pracovní prostředí
" Zaměstnanecké benefity - stravenky, školení , firemní akce, mobil, notebook
" Pitný režim, příspěvek na kurz cizího jazyka

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mail vyberoverizeni@logicall.cz, do předmětu zprávy uvádějte zásadně tento text: WEB LOGI - Supervizor kontaktního centra.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, školení, firemní akce, vzdělávací kurzy
Z: 13.7.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha