Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Junior správce systémů

referenční číslo: 9357 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máš zkušenosti s řešením problému se serverem v prostředí systému Windows? Říká Ti něco pojem TCP/IP? Chceš pracovat v mezinárodním prostředí prestižní firmy?

Zašli nám svůj životopis

JUNIOR SPRÁVCE SYSTÉMŮ (30- 35. 000,- KČ)

Náplň práce

  • Řešení problémů serverů v prostředí systému Windows
  • Vytváření účtů v Actice Directory
  • Eskalace problémů a řešení ticketů dle SLA
  • Spolupráce s IT vývojovým týmem

Požadujeme:

  • min. 2 roky prokazatelnou zkušenost v oblasti IT
  • Administrátorskou znalost OS Windows
  • Znalost správy sítě TCP/IP zahrnující DHCP, DNS
  • Dobrou náladu a flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodním prostředí prestižní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Technický rozvoj a kariérní růst
  • Školení a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce Brno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha