Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OREA HOTELS s.r.o.

Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11119310791 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Jedná se o pozici "hotelová hospodyně" !!! Místo výkonu práce: OREA Hotel Bohemia, Hlavní třída 100/40, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný od 1.8.2016 nebo dle dohody. Mzdové ohodnocení: od 17.000,- Kč (konkrétní výše dle praxe). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: řízení úklidu pokojů a prostor v hotelu, plánování práce podřízených (pokojských), kontrola kvality úklidu pokojů a chodeb, starost a péče o sklad prádla a čistících prostředků aj. Požadujeme: příjemné vystupování, smysl pro čistotu a pořádek, komunikativnost, schopnost vést a organizovat menší kolektiv, praxe vítána. Nabízíme: zvláštní prémie, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat profesní životopis, na jeho základě budou vybraní kandidáti pozváni na pracovní pohovor).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail