Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Logistik se zkušeností s FI ford

referenční číslo: 9820 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Máte ponětí o procesech logistiky ve výrobní společnosti? Pokud je pro Vás tím největším úspěchem bezproblémově zrealizovaná přeprava a spokojený zákazník, tak je tato pozice určena přímo Vám

Stabilní výrobní firma s tradicí na trhu hledá posilu do týmu na pozici:

LOGISTIK se ZKUŠENOSTÍ s FI FORD

Náplň práce

  • správa logistických procesů společnosti
  • vybudování obchodních vztahů se společností Ford po logistické stránce
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti (výroba, plánování, sklady, kvalita, nákup)
  • správa dat v interním systému společnosti
  • organizace přepravy hotových výrobků

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • 3 – 5 let praxe na pozici logistika – výrobní společnosti , včetně dodávání pro FORD
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost práce pod tlakem
  • zachování klidné hlavy i ve vypjatých situacích

Nabízíme:

  • práci pro firmu s dlouholetou tradicí
  • školení, která Vám pomohou uplatnit své znalosti a dovednosti
  • možnosti kariérního postupu
  • bonusy k fixní mzdě
  • dovolená nad rámec zákonného fondu
  • možnost realizace vlastních nápadů a návrhů
  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha