Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Úředníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11061160746 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Popis pozice:tvorba denního plánu výroby podle požadavků zákazníků a výrobních kapacit, plánování kapacit ve spolupráci s výrobou, sledování realizace plánu a předávání informací zákaznickému servisu, sledování stavu materiálu a spolupráce s nákupem při jeho doplňování, zadávání koncernových objednávek do mateřské společnosti

Požadujeme:SŠ ve strojírenství nebo příbuzném technickém oboru, 1 rok praxe ve výrobní firmě, pokročilé znalosti práce s produkty MS Office
logické, racionální, analytické uvažování, schopnost plánovat, reagovat na změny, plánovat čas, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, zvládání tlaku

Nabízíme: 13., 14. mzda (vánoční prémie, letní prémie), 5 týdnů dovolené na zotavenou, benefitní program Cafeteria, věrnostní prémie, příspěvek na penzijní připojištění, propracovaný systém odměňování, bezplatné jazykové vzdělání,závodní stravování,firemní autobusová doprava,kariérní růst,pracovní smlouva na dobu neurčitou

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha