Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, hledáme HR Manažera. Máte zájem být u vzniku nové společnosti? Máze zkušenosti na obdobné pozici? Velmi rádi s Vámi budeme dále jednat. Pokud Vás tato nabídka zaujme, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi. Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

HR Manažer – Nově vznikající závod

referenční číslo: 663DC1BC | aktuálnost: 23. 8. 2016

Aktuálně zajišťujeme nábor pracovníka, který bude mít na starosti vznik a řízení HR oddělení v nově vznikající automotive společnosti v našem kraji. Od kandidáta očekáváme, že bude mít zájem o účast na nových projektech. Budou se nastavovat veškeré procesy, odměňování, smlouvy, mzdová politika.
Zodpovědností bude sestavení fungujícího HR týmu, nastavení procesů i jejich neustále zlepšování. Reprezentace společnosti a tvorba její značky na pracovním trhu. Nastavení a koordinace náborové strategie a řešení dalších manažerských úkolů.

Požadujeme:

- Praxe na obdobné pozici - podmínkou
- Praxe ve výrobní společnosti – podmínkou
- AJ na pokročilé úrovni – podmínkou

Nabízíme:

- zahájení a nastavení nového výrobního závodu
- možnost působit v managementu společnosti
- adekvátní mzdové ohodnocení
nástup: dohodou
lokalita: MS Kraj

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail