Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nuvola blu s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10544410706 | aktuálnost: 10. 12. 2016

místo výkonu práce - Krnov.
POŽADAVKY:
Jsme chráněná pracovní dílna zabývající se prodejem rybářských potřeb (jsme velkoobchod) - vyhrazeno pro OZP.
-aktivní práce na PC
-zkušenosti s prodejem i obchodním zastoupením
-ŘP
Náplň práce:
prodej a rozvoz zboží po celé ČR, na trasách, které jsou již zavedeny(týden na trase, tři týdny volno s výjimkou nakládky zboží a obvolání si své přidělené trasy). Vystavování faktur, výběr pohledávek a komunikace s obchody, řešení reklamací a následné zpracování příjmů a výdajů. Hledáme zodpovědného, pracovitého a přizpůsobivého člověka, který je ochoten učit se novým věcem, potřebujeme obchodní zástupce, ne řidiče.
Mzda 13.400,- Kč + po úspěšném zapracování PRÉMIE formou procent z obratu.
První kontakt: telefonicky na tel. čísle 775 489 361-volat pouze ve všední dny od 08:00 do 15:00 hodin.
Z: 7.4.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 13 400 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Nuvola blu s.r.o., Lucie Fuková, +420 775 489 361