Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EnergoSlužby s.r.o.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10255230717 | aktuálnost: 4. 8. 2016

náplň práce: výroba a organizace výroby teplých jídel denního jídelníčku, minutkových jídel, polévek a salátů .

Informace o pracovním místě a podmínkách zaměstnání:

pracoviště: Firemní restaurace ČEZ, Guldenerova 2577/19, 326 00Plzeň
pracovní úvazek : 40 hodin týdně, pouze denní směny (Po-Pá), 5:00 - 13:30 hod.
nástup: březen - duben 2016
mzda: od 17.000,- do 20.000,- Kč měsíčně, podle zkušeností a výsledků

Požadavky na uchazeče o práci:
vzdělání : SO, vyučení v gastro-oboru
praxe: minimálně 3 roky praxe v oboru, praxe ve velkokuchyni výhodou
další požadavky : spolehlivost, pracovitost, organizační schopnosti

Informace, kontakt: Jaroslava Dolejšová, tel.: 371 102 470, mobil: 602 690 793
e-mail: dolejsova@energosluzby.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha