Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Strategic buyer

referenční číslo: 7789 | aktuálnost: 4. 10. 2016

Hledáte práci v Plzeňském kraji? Vyznáte se dobře ve strategickém nákupu? Chcete v práci denně využívat anglický jazyk? Máte zkušenosti s vedením projektového týmu nákupu?

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

STRATEGIC BUYER

Náplň práce

  • řízení procesů nákupu
  • jednání s dodavateli i zákazníky
  • používání moderních nástrojů řízení nákupu
  • snižování nákladů
  • účast na vývoji výrobků a procesů
  • nákup plechů a dalších materiálů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • AJ na pokročilé úrovni podmínkou
  • dobrá orientace v technické dokumentaci (strojní) nutná
  • min. 2 roky praxe na pozici nákupčího ve výrobní technicky zaměřené společnosti
  • praxe ve vyjednávání s dodavateli a strategickým nákupem

Nabízíme:

  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na pojištění
  • další finanční a nefinanční benefity
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha