Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Authentica, s.r.o.

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11389970764 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Požadované dovednosti:
Kompletní znalost programů Abobe, platforma MAC/PC, skicování v ruce

Poznámka k volnému místu:
Přední český výrobce, společnost Authentica s.r.o., se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a instore designu. Již více ne 13 let dodáváme naše výrobky do 17 zemí Evropy a nadále rosteme. Účastníme se s úspěchem designových soutěží a jsme členy asociace POPAI Central Europe. Nabízíme přátelské pracovní prostředí moderní dynamické firmy.
Aktuálně hledáme posilu do našeho týmu kreativního grafika.
Pracovní náplň:
" Zpracování grafických zadání dle požadavků klientů.
" Příprava tiskových dat pro reklamní systémy.
" Kreativní grafický design pro nadnárodní společnosti.
" Komunikace a kooperace (spolupráce) s obchodním oddělením.
" Práce na platformě MAC OS.
Požadujeme:
" min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
" pokročilou znalost Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat)
" Znalost Cinema 4D výhodou
" pokročilou znalost přípravy tiskových dat
" prostorovou představivost
" grafické cítění
" týmového ducha
" spolehlivost, pečlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost, cit pro detail
" flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
" zkušenosti na obdobné pozici výhodou
" řidičský průkaz skupiny B (není podmínkou)
" znalost AJ nebo NJ výhodou
Nabízíme:
" zaměstnání na HPP
" dlouhodobě perspektivní zaměstnání
" práci ve stabilní společnosti s profesionálním kolektivem
" možnost dalšího vzdělávání
" firemní benefity
" finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Termín nástupu:
dohodou, nejlépe ihned
Do výběrového řízení se přihlásíte zasláním životopisu na e-mail volnepozice@authentica.cz
Posílejte v příloze CV (pdf) a Vaše portfolio (případně odkaz na online portfolio)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Grafika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha