Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Česká pošta, s.p.

Řídící pracovníci v oblasti poštovních a doručovatelských služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11365960742 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Jedná se o pozici "vedoucí depa balíkového odd. Cheb" !!! Místo výkonu práce: Riegerova 1302/56, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:00 h. Náplň práce: hledáme Vás, kteří rádi nesete odpovědnost za provozní, obchodní a ekonomické výsledky Vám svěřeného depa, dovedete efektivně řídit a organizovat dodávací službu (balíkovou a listovní) včetně zajištění včasného dodání všech zásilek, považujete dodržování poštovních podmínek, technologií a předpisů/směrnic za samozřejmost, dovedete zajistit obchodní aktivity včetně nabídky produktů smluvních partnerů, chcete inspirovat a umíte vést velký kolektiv zaměstnanců, budete provádět revizní činnost na podřízených jednotkách, chcete svou prací zlepšovat dobré jméno zaměstnavatele. Požadujeme: SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, minimálně dvouletá praxe s vedením velkého kolektivu ideálně v logistice, orientace na výkon, která směřuje k vytyčeným cílům, vlastnosti, které klienta staví na první místo (např. proaktivita, umění komunikace a prezentace, časová flexibilita), obchodní a zejména manažerské dovednosti, dovednost a chuť pozitivně motivovat své podřízené, spolehlivost, pečlivost a odolnost vůči stresu a samozřejmě řidičský průkaz sk. B a běžná znalost práce s PC. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, možnost aktivně se podílet na růstu kvality služeb a celé firmy, různorodá práce s možností denního kontaktu s klienty, základní pracovní doba 37,5 hod/týdně, 5 týdnů dovolené, široká škála benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, samozřejmě motivující mzda, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-15:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail