Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Crystal BOHEMIA, a.s.

Řidiči paletovacích vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10036730748 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Řidič paletovacího vozíku

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý, spolehlivý a manuálně zručný?
Pak hledáme přesně Vás!

Náplň práce:
- přeprava křišťálu na paletovém vozíku
- manuální práce
- čištění sklářských forem
- práce na 1 směnu (6:00 - 14:00)

Požadujeme:
- zákl. vzdělání
- flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- závodní stravování
- školení
- zaměstnanecké benefity
- místo výkonu práce Poděbrady
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte na osobní pohovor každý pracovní den od 9:00 - 11:00 hodin na adresu Jiráskova 223/19, Poděbrady.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 12 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha