Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Rieter CZ s.r.o.

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství. Naše společnost nabízí uplatnění na pozici:

Manažer optimalizačních projektů - montáže

referenční číslo: 65CE3CD9 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Hledáme vhodného kandidáta, který se bude zabývat projekty zavádění nových montážních celků do sériové výroby v koncernových jednotkách společnosti Rieter. Tato činnost bude vykonávána v součinnosti s lokálním managementem koncernových jednotek. Mezi další činnosti bude patřit optimalizace, globální standardizace montážních postupů a sdílení "best practice".

K této pozici patří také cestování, které je v naší společnosti nadstandardně kompenzované. Očekáváme cestování v rozsahu až 40% ročního pracovního času. Cesty jsou však dlouhodobě plánované a jejich frekvenci budete moci do značné míry ovlivňovat.

Požadujeme:

- VŠ/SŠ v technickém oboru (strojírenství/elektrotechnika)
- pracovní zkušenosti v oblasti optimalizace montážních procesů
- zkušenosti s projektovým managementem
- komunikativní znalost AJ
- ochotu cestovat

Nabízíme:

Nabízíme pozici vhodnou pro projektově zaměřeného manažera, který chce pracovat v mezinárodním prostředí a ovlivňovat svou prací nastavení důležitých výrobních procesů v celém koncernu.

Práce nabízí velmi silný potenciál k rozvoji manažerských i profesních dovedností.

Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů a nadstandardní kompenzace cestovních náhrad.

Pokud Vás textilní strojírenství a naše firma zaujaly, navštivte www.rieter.jobs.cz. Doporučujeme obzvláště sekci Produkty a technologie.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail