Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Rieter CZ s.r.o.

Rieter CZ s.r.o. je součástí švýcarského koncernu Rieter, který je systémovým dodavatelem v oblasti textilního strojírenství. Naše společnost nabízí uplatnění na pozici:

Procesní inženýr - optimalizace výrobních procesů

referenční číslo: 65CE3CD9 | aktuálnost: 29. 9. 2016

Jsme výrobci strojů, které dodáváme do celého světa. Koncern Rieter má své výrobní jednotky v mnoha světových zemích. Aktuálně poptáváme specialistu, který se bude globálně zabývat nastavováním a optimalizací procesů v montážních provozech koncernu Rieter.

Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit zavádění nových montážních postupů, optimalizace stávajících procesů a implementace změn v součinnosti s lokálním vedením výrob. Dále budete spolupracovat na projektech zaměřených na zavádění nových výrob. Součástí práce je také stanovování a zavádění globálních standardů pro montážní instrukce.

K této pozici patří také cestování, které je v naší společnosti nadstandardně kompenzované. Na cestách budete trávit až 40% ročního pracovního času. Cesty jsou však dlouhodobě plánované a jejich frekvenci budete do značné míry ovlivňovat.

Požadujeme:

Rádi bychom získali člověka, který rozumí strojařině popř. elektrotechnice. Požadujeme tedy středoškolské či vysokoškolské vzdělání v těchto oborech.

Cenná je pro nás předchozí zkušenost s montážními procesy a projektovým managementem nejlépe v nadnárodní společnosti.

Nabízíme:

Pozice je vhodná pro kandidáta, který chce pracovat v mezinárodním prostředí a ovlivňovat svou prací nastavení důležitých výrobních procesů v celém koncernu.

Práce nabízí velmi silný potenciál k rozvoji manažerských i profesních dovedností.

Vysvětlovat Vám jaké všechny skvělé benefity nabízíme je snad zbytečné. Pokud na to jedete, jukněte na www.rieter.jobs.cz, a když už tam budete, doporučujeme sekci Produkty a technologie.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail