Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Brusič kovů - nástup ihned

referenční číslo: 12539 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Hledáte práci v okresu Žďár nad Sázavou? Nebojíte se manuální práce? Pak hledáme právě Vás

Významná česká strojírenská společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:

BRUSIČ KOVŮ - NÁSTUP IHNED

Náplň práce

  • Práce s vibrační bruskou, kotoučovou bruskou
  • Dokončovací práce na výrobcích
  • Broušení plechu
  • Práce dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na směny
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Ubytování
  • Kvartální odměny
  • Stabilní zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Okres Žďár nad Sázavou

Mzda: 23 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha