Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Koordinátor projektů - junior

referenční číslo: 11301 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Jste absolventem vysoké školy strojní nebo elektro? Hledáte práci v Plzeňském kraji, kde budete moci realizovat vlastní nápady a řešení? Jste komunikativní, rozhodný a baví Vás oblast řízení projektů? Pak jste ideální kandidát

Stabilní, mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - JUNIOR (25.000 – 27.000)

Náplň práce

  • Spolupráce na řízení projektů
  • Řešení finanční a časové stránky projektu
  • Reportování o průběhu projektů
  • Komunikování se zákazníky a dodavateli
  • Kooperace s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme:

  • VŠ strojírenství nebo elektrotechniky
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Praxi s řízením projektů - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Rozvojový a vzdělávací program
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha