Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SOMATHERM,spol. s r.o.

Stavební technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10593210727 | aktuálnost: 15. 10. 2016

Pro nově vznikající pracoviště - zaměstnavatel není na adrese pracoviště k zastižení!! První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Vhodné i pro absolventy.
NÁPLŇ PRÁCE:
a) montáž topných systémů a zdrojů tepla (kotle, kotelny, tepelná čerpadla)
b) montáž plynových zařízení
c) montáž zdravotně technických instalací (voda, kanalizace)

POŽADAVKY:
- vyučen, ukončené SOU - obor instalatér, topenář nebo případně zámečník s praxí v oboru TZB
- manuální zručnost a technické myšlení
- schopnost čtení a orientace ve výkresové dokumentaci
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou svářecí průkaz
- odpovědnost, pečlivost, samostatnost a spolehlivost, pozitivní myšlení a přístup k zákazníkům,
- flexibilita, ochota vyjíždět na montáže po celé ČR
- trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
- zázemí stabilní společnosti
- dlouhodobou pracovní perspektivu
- samostatnou a odpovědnou pozici
- dobré platové podmínky v závislosti na samostatnosti, výkonnosti a délky praxe (základní měsíční mzda + osobní hodnocení dle kvality a množství vykonané práce)
- možnost dalšího vzdělávání, profesní školení
- příspěvek na stravné (stravenky / diety) ,
Nástup dohodou, možný ihned
Kontakt: telefonicky v pracovních dnech 9:00 - 16:00 hod., nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SOMATHERM,spol. s r.o., Mgr. Zuzana Bungová, zuzana.bungova@somatherm.cz, +420 605 245 475