Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Administrativní podpora, praha 9

(referenční číslo: 13-12-213987/JD)

Hledáte pracovní uplatnění a chcete získat administrativní zkušenost? Pak nám zašlete Váš životopis a využijte této příležitosti

Náplň práce:

  • Administrativní práce ve skladu
  • Práce na PC
  • Evidence dokladů v interním systému systému
  • Ad-hoc administrativní úkoly

Pracovní doba: Po - Pá 12:00 - 20:00.
Pracovní úvazek: 40 hod/týden
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha- Horní Počernice

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání/vzdělání s výučním listem
  • Spolehlivost
  • Praxe v administrativě velkou výhodou!
  • Zkušenost s prací na PC při studiu či v rámci praxe

NEPOŽADUJEME ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA.

Nabízíme:

Benefity:

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Pitný režim na pracovišti zcela zdarma
  • Týden dovolené navíc

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 90 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Zaměstnání