Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Personal Consult s.r.o.

Projektový manažer junior (P3896)

referenční číslo: 65636E29 | aktuálnost: 17. 1. 2017

Pestré pracovní úkoly při řízení projektů v oblasti odbavovacích systémů pro cestující ve veřejné dopravě. Budete tvořit a implementovat projektové plány a kontrolovat plnění projektových cílů. o stavu projektu budete informovat vedení společnosti a komunikovat budete se všemi zúčastněnými stranami projektu, tedy jak se zákazníkem, tak i s interním projektovým týmem. Při realizaci projektu Vás čekají jak tuzemské tak i zajímavé zahraniční destinace.

Požadujeme:

M/Ž, vzdělání VŠ, VOŠ, nejlépe elektrotechnika nebo IT, pokročilá znalost AJ, znalost RJ, zkušenosti se systémy pro řízení projektů jsou vítány, znalost práce na PC (MS Office), analytické, rozhodovací a řídící schopnosti, systémový přístup, zaměření na výsledek, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

zajímavá práce ve stabilní české prosperující společnosti působící v tuzemsku a na zahraničních trzích (Evropa, Rusko, Jižní Amerika), výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (bonusy ke mzdě, roční odměny, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kurzech, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 2 sick days

Místo pracoviště: Vysoké Mýto

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika

Specializace: project manager, project manager, elektroinženýr, project manager, project manager

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail