Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10357950710 | aktuálnost: 12. 7. 2016

Požadujeme na Inženýra kvality: SŠ/VŠ tech. směru (i VŠ absolvent), praxe 2 roky výhodou, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni podmínkou (podmínkou je ochota učit se druhý jazyk), tech.znalosti stroj. zaměření, zákl.orientace v systému řízení jakosti dle ISO 9000 výhodou, aktivní řidič sk.B. Pracovní náplň: sledování vlivů působících na kvalitu výrobků/procesů a navrhování opatření k zajištění požadované kvality, řízení interních/externích nápravných opatření, vzorkování a výrobkové audity, rozhodování o opravách, dalším použití a vyřazování polotovarů a výrobků z procesu výroby. Zpracovává podklady pro reklamaci nebo nápravné opatření, provádění analýz zmetkovitosti, řízení zákaznických a dodavatelských reklamací, sleduje aktuálnost specifických požadavků zákazníka, komunikuje se zákazníkem (výhradně v angličtině nebo němčině), reporting nadřízenému/Managerovi kvality, úzká spolupráce s oddělením tech. přípravy výroby. Nabízíme: místo výkonu práce: Oslavany a Zbýšov u Brna, nástup dohodou, ohodnocení dle odbornosti a praxe, 13. a 14. plat, vzdělávání a prohlubování kvalifikace, interní bezplatné jazykové kurzy a další vzdělávání, program na podporu zdraví, dotované závodní stravování, společenské a sportovní akce, ... Více informací o podmínkách přihlášení do výběrového řízení naleznete na www.metaldyne.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail