Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Technologický projektant

referenční číslo: 36117 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Pro našeho klienta, který patří mezi přední společnosti působící v oblasti vývoje, výroby a prodeje speciálních technologií pro zemědělský sektor, chemický průmysl a oblast obnovitelných zdrojů energie, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
příprava návrhu technologického projektu (technologie pro zemědělské stavby, příp. obnovitelné zdroje)
spolupráce s produkt manažerem a dalšími technologickými a stavebními projektanty
účast na jednání se zákazníky v rámci realizace zakázky

Kvalifikační požadavky:
VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru (strojní, zemědělské, příp. stavební, obor TZB)
znalost AUTOCADu 2D
uživatelská znalost práce na PC – MS Office
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
velmi dobré komunikační schopnosti
samostatnost, flexibilita, tah na branku
pozice je vhodná i pro absolventy

Společnost nabízí:
stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
dobré platové ohodnocení možnost profesního rozvoje zaměstnanecké výhody
přátelský pracovní kolektiv

Nástup: dohodou / možno ihned
Pracoviště: Litomyšl

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis na email: kariera13@karierasro.cz a uveďte značku 22756.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha