Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor a obsluha CNC frézky (-mpo-)

referenční číslo: 653F02DA | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• výroba tvarových dílů pro vstřikovací formy
• výroba dílů pro zahraniční zákazníky a letecký průmysl
• frézování dílů ve 2D a 3D
• práce v třísměnném provozu

Požadujeme

• SOU/SŠ technického směru
• výborná orientace ve výkresové dokumentaci
• praxe na CNC minimálně 2 roky
• znalost vlastního programování v systému Heidenhain podmínkou
• správné zacházení s měřidly

Nabízíme

• práce na hlavní pracovní poměr
• pět týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• výborné platové podmínky

Místo pracoviště: okres Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity