Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Java vývojář - nový TÝM

referenční číslo: 8694 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Zajímá Vás možnost profesního růstu? Chcete se podílet na rozjezdu nového oddělení? Máte spoustu nápadů, které byste rádi uplatnili? Jste dobrý v Javě?

Využijete příležitosti a pošlete nám Váš životopis

Mezinárodní společnost se sídlem v centru Plzně hledá vhodné kandidáty na pozicici:

JAVA VÝVOJÁŘ - NOVÝ TÝM

Náplň práce

  • analýza zákaznických požadavků
  • návrh, vývoj a implementace řešení
  • provádění integračních testů
  • práce s agilními metodikami (SCRUM)
  • komunikace s kolegy v zahraničí
  • tvorba příslušné dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ/NJ na pokročilé, komunikativní úrovni
  • zkušenosti s programováním v Javě
  • znalost některého z frameworků (Eclipse, Hibernate)
  • základní znalost Gradle, Maven nebo Ant
  • základní znalost SVN, Git

Nabízíme:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Neformální lidskou atmosféru, firemní akce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční odměnu, příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy, školení, jazykové kurzy na pracovišti
  • Stravenky, teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Podporu při hledání bydlení v rámci relokace
  • Práci na zajímavých projektech pro přední světové značky

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha