Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Business Analyst | Junior Consultant

(referenční číslo: 20-28-215235/JD)

Chcete pracovat ve stabilním zázemí MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI?
Baví Vás ANALÝZA DAT a PŘÍPRAVA REPORTŮ?
Zajímáte se o PROJEKTOVÝ MANAGEMENT?
Chcete ROZVÍJET své současné znalosti a naučit se nové věci?

ANO? Pak právě Vás hledáme

Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost s možností spolupráce s klienty různorodých odvětví trhu.

Pracovní náplň:

  • Projektový management
  • Analýzy klientského prostředí a následný návrh optimálního řešení problémů
  • Aktivní podílení se na rozvoji technologických řešení u klientů
  • Definování požadavků klientů, identifikace nových příležitostí a uživatelská podpora, tvoření odhadu pracnosti navrhovaných řešení
  • Spolupráce s interními odděleními na denní bázi v rámci návrhům, jejich následného implementování a testování
  • Klientská podpora, řešení veškerých náležitostí a zefektivnění procesů
  • Realizovat přípravné fáze projektů (předimplementační analýzy – business analýza požadavků uživatelů, spolupráce s technickými architekty na návrhu řešení apod.)
  • Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů a tvorba veškerých podkladů
  • Zprostředkování komunikace mezi netechnickými odbornými odděleními a interním oddělením vývoje SW
  • Stabilní zázemí, velký tým lidí a zkušených profesionálů v oboru

Pozn.: Tato práce je vhodná pro čerstvé absolventy i kandidáty s předchozími zkušenostmi.

Požadujeme:

  • Znalost českého / slovenského jazyka na plynulé úrovni a dobrá znalost anglického jazyka
  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně VŠE, ČVUT, ČZU či jiná vysoká škola ekonomického/technického zaměření)
  • Analytické schopnosti
  • Ochota cestovat v rámci České republiky
  • Zájem o IT technologie a projektový management
  • Komunikativní osobnost s proklientským přístupem
  • Schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení

Nabízíme:

Benefity:
seznam benefitu, ktere se vazi na pozice do Accenture Technology:

o 4+1 week vacation
o Meal vouchers - 80,- CZK/day
o Cafeteria system – Flexipasses, Relaxpasses, etc. - 1000,- CZK/month (the amount increases to 1100 CZK/month after 2 years of employment)
o Pension/Life insurance contribution
o Sick days
o Overtime compensation
o Referral bonus (20.000 - 60.000,- CZK)
o Employee Discounts by our partners
o Training – internal training (soft skills, technical skills), external training, certifications
o Language Academy
o Employee Share Purchase Program
o Teambuilding
o Anniversary Present

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/business-services/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 36 000 - 44 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: IT - prodej a služby
Typ nabídky: Zaměstnání