Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí týmu konstrukce

referenční číslo: 11765 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Jste technicky vzdělaný a hledáte novou výzvu, kde byste mohl uplatnit své víceleté zkušenosti z oblasti konstrukce? Baví Vás práce v týmu a rád byste se stal lídrem vlastní skupiny konstruktérů na pozici VEDOUCÍ TÝMU KONSTRUKCE na Vysočině? Pak hledáme právě Vás

Významná strojírenská společnost s nadnárodní působností hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

VEDOUCÍ TÝMU KONSTRUKCE

Náplň práce

  • podílení se na vývoji strojů do výroby
  • konstrukce strojních zařízení
  • vedení menšího týmu, řízení konstrukce
  • spolupráce s výrobou a nákupem
  • tvorba výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • technické vzdělání (strojírenství vítáno)
  • víceletou praxi na pozici konstruktéra
  • anglický či německý jazyk přínosem
  • znalost 3D konstrukčních programů
  • zkušenost s vedením týmu velkou výhodou

Nabízíme:

  • prostředí mezinárodní společnosti a moderní výroby
  • flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • odborná školení, kurzy jazyka, vánoční prémie
  • služební telefon a notebook samozřejmostí
  • pomoc při relokaci, příspěvek na dojíždění
  • místo výkonu práce: pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha