Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Pomocné práce ve výrobě plastů – Brno, až 93,5 Kč/hod.

referenční číslo: 6542 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Pro brněnskou pobočku britské společnosti věnující se tvorbě a zpracovávání plastů hledáme zručné brigádníky (muže) především na obsluhu stroje na výrobu plastových výlisků. Náplní práce může být i následné čistění výlisků, případně jejich kontrola a kompletace. Na pozicích se pracovníci různě střídají.

Výhodou této brigády je volba směn cca jeden týden dopředu. Směny si zvolíte dle Vašich časových možností (není problém tedy například odjet na dovolenou). Na výběr jsou ranní, odpolední a noční směny od pondělí do pátku.

V případě zájmu prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře, nezapomeňte prosím napsat, jaké jsou Vaše časové možnosti.

Požadujeme:

– věk nad 18 let
– čistý trestní rejstřík
– pracovitost a fyzickou zdatnost

Nabízíme:

– vlastní volbu směn
– odměnu 85 Kč/hod. za ranní a odpolední směny 93,5 Kč/hod. za noční směny
– možnost dlouhodobé brigády
– zaučení a zaškolení při první směně
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– místo výkonu dobře dostupné MHD (Brno Slatina)
– pravidelný výdělek
– nástup možný ihned

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail