Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

HR senior business partner

referenční číslo: 10879 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Máte zkušenosti s interním HR v IT firmě? Baví Vás povídat si se zaměstnanci a podpořit je v kariérním růstu a spokojenosti? Domluvíte se k tomu anglicky?

Pak nám zašlete Váš životopis

Nadnárodní IT společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu na pozici:

HR SENIOR BUSINESS PARTNER

Náplň práce

  • zvyšování loajality zaměstnanců
  • organizace firemních akcí
  • udržování spokojenosti a dobrých vztahů
  • podpora zaměstnanců v kariérném růstu
  • propagace společnosti na sociálních sítích a univerzitách
  • přímá podpora liniových manažerů

Požadujeme:

  • zkušenost s interním HR v IT firmě
  • AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v oblasti HR marketingu
  • dobré organizační dovednosti
  • komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • 5. týdnů dovolené
  • možnost home office
  • sick day
  • stravenky
  • team building
  • relaxační místnost
  • místo výkonu práce: Brno

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha