Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Embedded software developer

referenční číslo: 11462 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Are you proficient in C or C++? Would you like to work in the field of industrial automation/automotive electronic systems/smart energy monitoring systems? Do you want to be a part of interesting projects in international company?

Náplň práce

  • Development of embedded software in C/C++
  • SW development for various fields
  • Cooperation with other branches all over the world
  • Preparation of technical documentation

Požadujeme:

  • University degree (technical field) or corresponding work experience
  • Knowledge of C/C++ programming
  • Advanced level of English
  • Interest in professional growth

Nabízíme:

  • Unique projects
  • Work for a stable international company
  • Great team and friendly environment
  • 5 weeks of holiday and flexible working hours
  • Possibility of professional growth and many more ...
  • Location: Prague

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha