Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MONACO int. s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10959860736 | aktuálnost: 16. 9. 2016

Místo výk. práce: Mladoboleslavská 902, Praha 9. Kont.: Ing. Zdeněk Poutník, e-mail: hmgastro@seznam.cz, tel.: 608 325 387
Praxe v administrativě podmínkou, gastronomie nebo cukrařina výhodou,
Náplň práce:
-příjem a zpracování objednávek, fakturace, příprava zboží pro e-shop
-spolupráce při prodeji na firemní prodejně,
-telefonní a písemná korespondence (nabídky zboží),
-práce se systémem ABRA (skladové hospodářství),
-každodenní přímá komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, písemná)
-péče o zákazníky nové i stávající.
Požadovaný profil:
-výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní),
-jazyk AJ nebo IJ výhodou,
-praxe na obdobné administrativní pozici podmínkou,
-velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC,
-SŠ vzdělání,
-orientace na klienta,
-časová flexibilita,
-příjemné vystupování.
- výhodou gastronomie nebo cukrařina
Nabízíme:
-možnost profesního růstu,
-práci v jedné z předních společností v oboru,
-práci na hlavní pracovní poměr,
-práci v příjemném kolektivu,
-nástup ihned.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MONACO int. s.r.o., Ing. Zdeněk Poutník, hmgastro@seznam.cz, +420 608 325 387