Typ nabídky

Minimální mzda

Senior Quality Engineer

referenční číslo: 64CD8503 | aktuálnost: 04.10.2017

Hofmann Wizard s.r.o.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzni, hledáme vhodného kandidáta.

Náplň práce

- řídit, vyhodnocovat a zajišťovat dodavatelskou kvalitu a přijímat opatření k jejímu neustálému zlepšování
- rozvíjet popř. zavádět systémy řízení kvality u dodavatelů
- plánovat a provádět procesní audity u dodavatelů, provádět hodnocení dodavatelů
- podílet se na výběru nových dodavatelů, účast při výběrových řízení
- zajištění vstupní kontroly materiálu dle požadovaných specifikací, množství a čase
- zajištění kvality nakupovaného materiálu
- analýza a indentifikace neshod, řešení reklamací
- reporting

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání, quality management výhodou
- víceleté zkušenosti z obdobné pozice
- pokročilá znalost AJ
- velmi dobré analytické a komunikační dovednosti
- znalost nástrojů kvality APQP, vývojový diagram, FMEA, analýzy rizik, Kaizen, Six sigma nástroje

Nabízíme

- Práci ve stabilní společnosti
- Měsíční bonusy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní stravování zdarma
- 5 týdnů dovolené

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita