Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Knihovna města Hradce Králové

Knihovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11290900784 | aktuálnost: 20. 8. 2016

KNIHOVNÍK/-ICE V HUDEBNÍM ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2017
- Výše platu se řídí nařízením vlády č. 564/2006 Sb. dle započitatelné praxe
- Náplň práce: práce s automatizovaným výpůjčním protokolem v hudebním oddělení, poskytování základních knihovnických a bibliografických informací, spolupráce na kulturních a vzdělávacích aktivitách oddělení, technické ovládání přístrojů hudebního oddělení a spolupráce na jejich správě, spolupráce na digitalizaci gramodesek do databáze KMHK, příprava podkladů k prezentaci oddělení na internetu, nástěnkách, tištěné propagaci, podíl na programové přípravě kulturně vzdělávacích besed a lekcí pro školy a veřejnost
- Požadujeme: vzdělání v hudebním oboru (ZUŠ, SŠ, VŠ), dobré komunikační dovednosti, vstřícnost, schopnost diplomatického přístupu, schopnost práce s dětmi a mládeží a vytváření pořadů pro mládež i uživatelskou veřejnost včetně seniorů, vyšší počítačová gramotnost - pokročilý MS OFFICE a internet podmínkou, výhodou znalost dalších programů např. grafických, nahrávacích (Audacity aj.)
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: samkova@hnihovnahk.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 980 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha