Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol.s r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10818400786 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Náplň práce: montáž výrobků (menší komponenty), automobilový průmysl
Dlouhodobá práce na HPP, Základní mzda+odměny 17.036,-Kč/měsíc, Osobní ohodnocení 610,-Kč/měsíc, Prémie za plný fond pracovní doby 2x7.500,-Kč, Bonus před dovolenou a před Vánoci min. 30% průměrné mzdy, Příplatky za noční směnu 22,-Kč/hod., Příplatky za odpolední směnu 8,-Kč/hod., Příplatek za víkend 50%, Další příplatky dle ZP (st. svátek, přesčasy), Placené prostoje 80%, Stravenky v hodnotě 40Kč/den, 5 týdnů dovolené, Možnost přestupu do kmenového stavu firmy, Podrobné úvodní školení, Pracovní obuv.
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-17 hod. nebo osobně na pobočce Adecco, Nám. Přemysla Otakara II. 117/32, 370 01 ČB (3. patro, vochod vedle Fio banky) v téže době nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha