Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Odborný obchodník v potravinářství

referenční číslo: 11562 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Máte vzdělání zaměřené na potravinářskou technologii a výrobu a láká Vás uplatnění v obchodu? Je oblast potravinářství Vaší srdeční záležitostí? Jste komunikativní a nemáte problém domluvit se anglicky? Hledáte příjemný kolektiv, který funguje týmově a férově? Chcete pracovat pro moderní společnost, která má co nabídnout?

Ano? Tak na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis, protože právě Vy jste ti praví pro pozici:

ODBORNÝ OBCHODNÍK v POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 30.000,-Kč)

Náplň práce

  • péče o stávající zákazníky a akvizice nových partnerů
  • odborné poradenství a návrhy inovativních řešení
  • spoluúčast na obchodní a marketingové strategii
  • úzká spolupráce s technology pro potravinářství
  • monitorování trhu, reprezentace společnosti, reporting

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru Potravinářství
  • zkušenosti s potravinářskou technologií a výrobou
  • praxi s obchodním jednáním VÝHODOU
  • ovládání anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • obchodního ducha a aktivní přístup k práci

Nabízíme:

  • příjemný kolektiv a moderní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost 100 % home office, sick days
  • služební notebook a automobil
  • bohatý balíček benefitů + firemní akce
  • místo pracoviště: celá ČR

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha