Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KM konsult s.r.o.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11383550722 | aktuálnost: 19. 10. 2016

pracoviště Holešov
- Náplň práce: identifikovat, rozvíjet, plánovat a provádět servisní činnost u zákazníků, evidenci v systému, rozvoj a vylepšování existujících zařízení zákazníků a vyhledávání potenciálu k prodeji nových zařízení s ohledem na inovace, efektivitu a nové produkty, spolupráci s obchodním a nákupním oddělením, dohled nad odstraňování poruch a závad na zařízení v servisní dílně a v provozu u zákazníků, kontrolovat průběžné výsledky a plnění plánu vzhledem k situaci na trhu a zajišťovat konkurenceschopnost, řídit příjem a výdej zakázek, výpůjčky a sklad, vést předepsanou evidenci.
- Požadujeme: SŠ technické vzdělání, praxe výhodou, obchodní dovednosti a praktické zkušenosti, samostatnost, spolehlivost identifikovat technické závady a určit další postup, znalost technické dokumentace ke strojům a zařízením, mechanická zručnost, časová flexibilita, ŘP skupiny B, aktivní angličtina nebo němčina
- Přihláška do výběrového řízení formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail