Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MICONEX s.r.o.

Manipulační dělníci ve výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11461020742 | aktuálnost: 21. 11. 2016

Náplň práce:
Příprava materiálů pro obsluhy strojů na svěřeném úseku haly obrábění
Pomáhá obsluze CNC s manipulací s materiálem na pracovním stole CNC,
Formátuje a začišťuje zbylý materiál, který následně popíše rozměry a založí na stojan v určených zónách
Provádí manipulaci s díly (dokončenou výrobou) mezi jednotlivými zónami ve výrobě a zajišťuje převoz dílů na výstupní kontrolu.
Pomoc při vývozech, balení.
Při všech pracovních činnostech dodržuje pravidla BOZP. Provádí základní údržbu na používaných prostředcích, zjištěné nedostatky hlásí nadřízenému.
Dle potřeby a v rozsahu sjednané práce plní další úkoly vyplývající z požadavků nadřízeného, porad a systému jakosti.
Aktivně se podílí na zvyšování kvalifikace, účastní se předepsaných kurzů , školení a porad.
Požadujeme:
- základní nebo SOU vzdělání
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a pracovitost
- manuální zručnost
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou
- oprávnění na VZV skupiny D a W1výhodou
Nabízíme:
- zajímavá práce v zakázkové výrobě
- práce v nepřetržitém provozu (krátký + dlouhý týden 12 hodinové směny)
- zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů
- možnost osobního rozvoje
- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Datum nástupu: ihned
VÍCE INFORMACÍ NA WWW.MICONEX.CZ
Poslat životopis dopředu e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha