Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka -pokladní finančního oddělení

referenční číslo: 644FD335 | aktuálnost: 20.02.2017

Fakultní nemocnice v Motole

Fakultní nemocnice v Motole, v Úvalu 84, 150 06 Praha 5 přijme referenta/referentku - pokladní do odboru služeb.

Náplň práce

Komunikace s cizinci a českými samoplátci, komunikace s hlavní finanční účtárnou a bankou, vybírání hotovosti tržeb a platebních karet za zdravotní péči samoplátců, odvod hotovosti do Hl. pokladny FNM, vedení pokladny v součinnosti s ostatními pracovníky OS, sledování obratů v pokladně a kontrola na základě přehledů pokladny, fakturace komerčních nezdravotních
služeb, přenos dat pro hlavní účtárnu a další dílčí úkoly v rámci FO.

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou, znalost MS Office, schopnost pracovat v týmu, příjemné a vstřícné vystupování, loajalita, výborné komunikativní schopnosti, časová flexibilita, aktivní přístup k práci, odolnost vůči stresu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, schopnost jednat s různým typem klientů, znalost AJ a RJ vítána, praxe v bankovní a obchodní oblasti výhodou.

Nabízíme

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Finanční oddělení odboru služeb, Jana Kustošová, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: jana.kustosova@fnmotol.cz .
Nabízíme: plný úvazek, zajímavá a nestereotypní práce, využití cizích jazyků, dynamické prostředí největší české nemocnice, platové ohodnocení dle vzdělání a praxe podle ustanovení ZP o platu. Možnost ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Místo pracoviště: Praha 5 - Motol

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Služby, osobní služby, au-pair

Profese: fakturant/fakturantka, referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita