Typ nabídky

Minimální mzda

Frézař

referenční číslo: 64474581 | aktuálnost: 31.08.2016

PowerJob s.r.o.

Jste CNC frézař a hledáte změnu? Nabízíme vám uplatnění a získání dalších zkušeností ve výrobě konstrukčních forem.

Frézař

Náplň práce

- frézování, vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D
- obsluha CNC strojů
- znalost systému CNC frézování dle dodaných dat 2D, 3D

Požadujeme

- min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování
- znalost řídícího systému heidenhain výhodou

Nabízíme

- práci, kde nemusíte být každý den- 12hod směna a 36 hod volno
- práci v týmu pro přední automobilky
- pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
- zálohy z výplaty
- příplatky

Mzda: 24 000 Kč

Místo pracoviště: ÚSTÍ NAD ORLICÍ

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: frézař kovů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní