Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

strojvedoucí

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 6436C29E | aktuálnost: 29. 11. 2016

Stroujvedoucí.

Požadujeme:

Minimálně vyučen v oboru elektro nebo strojním. Průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel motorové trakce na vlečce výhodou. Platné zkoušky pro posun výhodou. Znalost technologií vlečky výhodou. Svědomitost a odpovědnost

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Odpovídající mzdové ohodnocení. Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů. Práce v nepřetržitém provozu (osmihodinové směny v pracovní dny, dvanáctihodinové směny o víkendu). Možnost dalšího profesního růstu.
Termín nástupu ihned nebo v závislosti na splnění pracovních předpokladů dle dohody.
Životopisy zasílejte do 10ti dnů od zveřejnění inzerátu paní Jiřině Červené na email: jirina.cervena@plzenskateplarenska.cz nebo na adresu Plzeňská teplárenská, a. s. Doubravecká 2760/1, 301 00 Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail