Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Plaček Pet Products s.r.o.

Specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11110410750 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Náplň práce: vytváření a správa databází (katalogu), podporující zainteresovaná oddělení; sběr, hodnocení a analýza dat v interním systému; sledování životního cyklu prodejních položek; spolupráce v rámci jednotlivých oddělení skupiny Plaček (v Poděbradech, ale i dalších zemích - komunikace v ANJ)
Očekáváme: vzdělání SŠ/VŠ - možno i absolvent; zkušenost s prací s podnikovým systémem (ERP); velice dobrou úroveň počítačových dovedností - Excel na dobré úrovni; ANJ na úrovni B1; zodpovědnost, samostatnost, kreativitu, preciznost, ochotu pomáhat, schopnost naslouchat a umět se přizpůsobit různým situacím a úkolům; smělost v komunikaci v příslušníky jiných zemí; zkušenost z obchodní firmy výhodou.
Nabízíme: PC, telefon, příspěvek na stravování, nákup produktů firmy za zaměstnanecké ceny, atd., pracovní poměr na rok s možností prodloužení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Věda a výzkum

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail