Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro naše významného klienta působícího v oblasti organizace veřejných zakázek a výběrových řízení dle požadavků a přání zákazníka hledáme do kmenového stavu spolehlivé, pracovité a loajální pracovníky/ce na pozici Asistentka ředitele/recepčí. Jedná se o různorodou a zajímavou pracovní pozici, která nabízí skvělé uplatnění. Nejedná se o agenturní zaměstnávání, hledáme kandidáty přímo do stavu kmenových zaměstnanců klienta! Nabízíme odpovídající nástupní mzdu, nástup možný ihned.

Asistent/ka ředitele/recepční

referenční číslo: 5942 | aktuálnost: 12. 8. 2016

Pro naše významného klienta působícího v oblasti organizace veřejných zakázek a výběrových řízení dle požadavků a přání zákazníka hledáme do kmenového stavu spolehlivé, pracovité a loajální pracovníky/ce na pozici Asistentka ředitele/recepční. Jedná se o různorodou a zajímavou pracovní pozici, která nabízí skvělé uplatnění. Nejedná se o agenturní zaměstnávání, hledáme kandidáty přímo do stavu kmenových zaměstnanců klienta Nabízíme odpovídající nástupní mzdu, nástup možný ihned.

Místo výkonu: Praha 4

Náplň práce:
- administrativní činnosti spojené s chodem společnosti
- asistence jednateli
- zajištění chodu recepce, uvádění návštěv
- komunikace s klienty
- vyřizování telefonátů a korespondence

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou
- reprezetativní vzhled a příjemné vystupování
- pečlivost, spolehlivost, pracovitost
- dobrá znalost práce na PC – MS Office

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu klienta
- práci v příjemném kolektivu
- odpovídající mzdové ohodnocení

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha