Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Hradec Králové

Vedoucí oddělení designu a technologie (34-45 000 Kč/měs.)

(referenční číslo: 5-21-199452/JD)

Chete pracovat v elektro výrobě?

Podílet se přímo na chodu společnosti?

Baví Vás design a máte nové nápady?

Pojďte mezi nás :-)

Naším klientem je nadnárodní výrobní společnost se závodem v Kolíně - nyní obsazujeme pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ DESIGNU a TECHNOLOGIE

Co budete dělat?

  • organizace oddělení – 4 kresliči pro tři různá odvětví (elektrické vytápění, rozvaděče a kabelové svazky, kovovýroba)
  • orientace ve výkresové dokumentaci, normách
  • plánování priorit kreslení výkresů (objednaných, nových produktových řad)
  • úkolování všech podřízených kresličů
  • kontrola všech výkresů před jejich posláním zákazníkům ke schválení, schvalování interních výkresů
  • zabezpečení programování strojů
  • příprava nových výkresů na základě požadavků zákazníků či na základě informací z jiných oddělení
  • dohled nad výrobou prototypů a vzorků, příprava masové výroby z pohledu designu a konstrukce
  • úzká spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • získávání interních/externích certifikací (CE, UL, PED, ATEX, TRCU, ...)
  • získávání patentů

Láká Vás to, tak se podívejte na požadavky :-)

Požadujeme:

Co byste měli znát nebo umět:

  • VŠ vzdělání elektro-mechanické
  • zkušenosti v oblasti elektrického vytápění, rozvaděčů, kabelových svazků a kovovýroby
  • značný důraz na preciznost, přesnost, kreativitu, dodržování termínů, pochopení potřeb a požadavků zákazníků
  • týmový hráč, schopnost vést a motivovat podřízené, otevřená komunikace
  • odolnost vůči stresu, schopnost plánovat, time-management
  • zkušenosti z praxe
  • zkušený uživatel SW SolidWorks
  • perfektní znalost anglického jazyku

Splňujete většinu? Vše to být nemusí :-)

Tak proč už neposíláte odpověď? :-)

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 2x ročně bonus
  • práce ve stabilní a stále rozvíjející se společnosti
  • možnost dalšího rozvoje
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování
  • lokalita pracoviště: Kolín

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 34 000 - 45 000 Kč / měsíc
Region: Středočeský kraj
Obor: Management, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání