Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Finanční Institut s.r.o.

Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9178430710 | aktuálnost: 30. 7. 2016

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu/kolegyni s praxí na pozici oblastního manažera.

Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti; spolupráce s analytickým oddělením; nastavení optimálního portfolia klienta; školení poradců pro rodinné finance; zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny.

Požadujeme: manažerské schopnosti; výborné komunikační dovednosti; vnitřní motivaci na sobě pracovat; obchodní dovednosti; ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (ekonomického směru) - výhodou; licence PPZ od ČNB (Podřízený pojišťovací zprostředkovatel) - výhodou; výpis z rejstříku trestů; řidičský průkaz sk. B; vlastní automobil a notebook.

Nabízíme: práci ve společnosti se silným kapitálem; klientelu zajištěnou call centrem společnosti; vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu; podporu do začátku 42000,- Kč; nadprůměrné ohodnocení (provizní odměny z vlastní produkce + provizní odměny ze svěřeného týmu); zázemí pobočky a veškerý servis; velký potenciál kariérního růstu v rámci společnosti na pozici Regionálního ředitele/-ky s možností osamostatnění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI.

V případě zájmu zašlete CV na e-mail: personal.oddeleni.nachod@financni-institut.cz (do předmětu uveďte přesný název pozice). Po vyhodnocení Vašeho CV Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším postupu ve výběrovém řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail